Założeniem projektu jest dostarczanie rzetelnych  aktualnych treści dotyczących ww. obszarów. Jak mówi Piotr Barełkowski - jeden z redaktorów kanału: "Chcemy być na bieżąco z wydarzeniami w Polsce i na świecie i podawać je w formie atrakcyjnej dla widza. Zaczynaliśmy jako telewizja internetowa i już w tej formie zdobyliśmy grono stałych, lojalnych odbiorców. Dzięki współpracy z platformą AVIOS wkraczamy na nowy obszar działalności - stajemy się pełnoprawnym kanałem telewizyjnym. Jednocześnie dziękujemy naszemu partnerowi - firmie KORBANK za zaangażowanie i pomoc, bez których na pewno byłoby to dużo trudniejsze"

Telewizja AVIOS to jedna z największych platform telewizyjnych IPTV w Polsce, dostępna u kilkuset operatorów w całym kraju. W ofercie platformy jest już grubo ponad 200 kanałów, w tym uruchomiony komercyjnie po raz pierwszy w Polsce kanał w technologii 4K UHD - FUNBOX 4K a od poniedziałku również kanał wPolsce.tv. Właścicielem i operatorem platformy jest jeden z największych wrocławskich dostawców Internetu: KORBANK. Zdaniem Pawła Paluchowskiego - wiceprezesa zarządu KORBANK S.A. "dołączenie do oferty kanału wPolsce.tv to zdecydowany krok w przód w rozwoju naszej platformy. Po wstępnej analizie możemy z całą pewnością stwierdzić, że kanał oferuje atrakcyjne treści i w mojej opinii może zdobyć znaczną część rynku."

"Spotkały się tutaj dwie polskie, solidne firmy, które w swoim obszarze działalności pretendują  do miana liderów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać." - dodał Barełkowski.

Kanał dostępny jest dla wszystkich abonentów telewizji AVIOS na kanale 24 bez dodatkowych opłat.

 
Numer 348 Luty 2018

Polecamy:

XXII KK TV SAT banner 380x70.jpg


MediaForum_2018_380x70.jpg
Neu_Jerusalem_Banner.jpg

Czy dostawcy telewizji powinni mieć obowiązek przekazywania danych klientów dla ściągania abonamentu
 NIE, ten zapis jest niesłuszny
 TAK, ten zapis jest słuszny
 Nie mam zdania
                
 
 
AKTUALNOŚCI | TECHNIKA | TESTY | POLECAMY W TV | Z ZIEMI I KOSMOSU | FOTOREPORTAŻ | EKSPERCI | ARCHIWUM |
strony internetowe Łódź