Powrót do listy newsów

Nauczmy się ściśle ze sobą współpracować
XIX Konferencja organizowana przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej odbędzie się 22-23 listopada w Serocku w hotelu Warszawianka.


Jest to wydarzenie adresowane zarówno do lokalnych ISP, jak i CaTV, których łączy coraz więcej. Budują w technologii FTTH, dostarczają podobne usługi, mają podobne problemy. Współpraca obu środowisk jest szczególnie ważna w obliczu walki z dużymi korporacjami, które coraz dynamiczniej zaczynają inwestować w nowoczesne sieci.

– Do kogo adresowana jest XIX Konferencja KIKE?
Mariusz Waniczek (prezes KIKE Events): – Pierwsze konferencje KIKE to były po prostu spotkania członków Izby, którymi są mali i średni operatorzy internetowi z całej Polski. Z biegiem czasu nasze konferencje rosły i członkowie KIKE to była podstawowa grupa, która przyjeżdżała, ale pojawiła się również druga. Inni ISP, niezrzeszeni w Izbie. Ten trend utrzymywał się bardzo długo i tak naprawdę nadal utrzymuje. Agenda oraz dostęp do najnowszych technologii na miejscu powodują, że operatorzy bardzo chętnie przyjeżdżają na nasze konferencje. W związku z tym, że tematyka spotkań zaczynała zataczać coraz szersze kręgi (co wpływa pozytywnie na liczbę uczestników), to w pewnym momencie mocno zahaczyliśmy o tematykę TV. Spowodowało to pojawienie się trzeciej grupy uczestników, jakimi są operatorzy sieci telewizji kablowych, którzy zaczynają również budować sieci FTTH. Zatem nasza konferencja jest dla nich również ważnym wydarzeniem w kalendarzu spotkań. Można śmiało powiedzieć, że stale powiększany nasze grono uczestników i rośniemy w siłę zgodnie z hasłem przewodnim konferencji „Razem możemy więcej!”.

Cały tekst w grudniowym wydaniu miesięcznika...

 
Numer 358 Grudzień 2018

Polecamy:
OPTOMER BANNER STRONA.JPG


Xbest_banner_TV-Sat_WWW.JPG


Neu_Jerusalem_Banner.jpg


Czy uważasz, że cyfryzacja przyczyniła się do rozwoju piractwa audiowizualnego?
 Nie
 Tak
 Nie mam zdania
                
 
 
AKTUALNOŚCI | TECHNIKA | TESTY | POLECAMY W TV | Z ZIEMI I KOSMOSU | FOTOREPORTAŻ | EKSPERCI | ARCHIWUM |
strony internetowe Łódź