Firma oferuje wszystkie niezbędne elementy, od platformy TVIP TMS, przez dekodery, aż po wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Wszystkie produkty i rozwiązania TVIP są stworzone z myślą o optymalizacji zysków operatorów, niezależnie od skali działania.

Platforma TVIP TMS: serce systemu IPTV/OTT
Platforma TVIP TMS to zaawansowana platforma zarządzania usługami IPTV/OTT, która umożliwia operatorom szybkie i łatwe wdrożenie własnych usług telewizyjnych. Platforma pozwala na zarządzanie, monitorowanie i dostosowywanie oferty programowej oraz zapewnia skalowalność i elastyczność, dzięki czemu operatorzy mogą łatwo rozbudowywać swoją ofertę i dostosowywać ją do potrzeb klientów. Wprowadzanie dodatkowych usług umożliwia także generowanie dodatkowych przychodów dla operatorów ISP.Wszystkie rozwiązania i produkty TVIP posiadają API, dzięki czemu mogą być łatwo zintegrowane z dowolnym oprogramowaniem lub urządzeniem istniejącym już w sieci. Dzięki temu operatorzy mogą wykorzystać istniejącą infrastrukturę, co pozwala na oszczędność czasu i obniżenie kosztów. TVIP współpracuje również z takimi systemami jak Hibox czy LMS (Lan Management System).Dekodery TVIP: wysokiej jakości sprzęt dla usług IPTV/OTTTVIP oferuje szeroką gamę dekoderów, które pozwalają na odbiór usług IPTV/OTT na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety czy komputery. Są one wyposażone w zaawansowane funkcje, gwarantujące wysoką jakość odbioru i wyjątkowe doświadczenia użytkowników. Zyskały one uznanie wielu klientów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Dekodery TVIP S-Box to kompleksowe rozwiązanie, stworzone specjalnie dla operatorów, planujących stworzyć własną usługę IPTV.
Firma dostarcza wszystkie niezbędne elementy do realizacji tego celu, a wszystkie produkty i usługi zostały stworzone z myślą o potrzebach operatorów ISP, dla których kluczowa jest monetyzacja usług. W 2013 roku, kiedy powstawały pierwsze dekodery TVIP, wprowadzono centralne zarządzanie ustawieniami sprzętu za pomocą systemu provisioning. Dzięki doświadczeniu inżynierów TVIP, funkcjonalność provisioningu dekoderów jest bardzo elastyczna i może służyć zarówno do rozwiązywania standardowych problemów, takich jak dostosowanie interfejsu, jak i do bardziej zaawansowanych zadań technicznych, np. zdalne konfigurowanie trybu KTV czy ustawienia bufora TS.Pierwszym modelem firmy, który zdobył popularność na rynku operatorów, jest TVIP S-300, w pełni zgodny z naszymi zasadami. Dekoder z 2013 roku nadal otrzymuje regularne aktualizacje, które pozwalają na utrzymanie funkcji na bieżąco. Wymiana dekodera na nowocześniejszy sprzęt może być konieczna ze względu na potrzebę obsługi kanałów 4K, które jednak wciąż nie są szeroko dostępne w Polsce.Inwestując w aktualne modele TVIP S-Box, operator może być pewien, że nie będzie musiał co roku wydawać środków na aktualizację sprzętu dla abonentów. Dekodery TVIP są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, takich jak STB, Smart TV (Samsung, LG, Android TV) oraz mobilne urządzenia z systemami Android i iOS. Dzięki wysokiej jakości obrazu z adaptacyjnym bitrate'em, dekodery zapewniają użytkownikom doskonałe wrażenia wizualne.TVIP CAS to system ochrony treści przed nieautoryzowanym dostępem, co jest szczególnie istotne dla operatorów. Zabezpieczenie treści jest kluczowym aspektem biznesu IPTV i gwarantuje, że operator będzie mógł cieszyć się płynnymi przychodami ze świadczonych usług.Ponadto, TVIP oferuje możliwość personalizacji interfejsu dla operatorów, dostosowując go do indywidualnych potrzeb i wymogów. Możliwość brandingu w zgodzie z firmowym stylem, pozwala na lepszą identyfikację marki oraz większą lojalność klientów. Wybór odpowiedniego sprzętu to kluczowe rozwiązanie dla każdego operatora, który oferuje usługę telewizji abonentom. W tej kwestii ważne jest nawiązanie niezawodnego partnerstwa, które stanie się gwarancją sukcesu, współpracy i rozwoju biznesu.Jednym z powodów, dla których warto wybrać TVIP S-Box, jest długoterminowe wsparcie i aktualne oprogramowanie, które uważamy za kluczowe podczas wyboru dekodera dla operatora.

Wsparcie i doradztwo na każdym etapie

TVIP zdaje sobie sprawę, że wdrożenie własnej usługi IPTV/OTT może być dla wielu operatorów wyzwaniem. Dlatego firma oferuje profesjonalne wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Zespół ekspertów TVIP pomaga klientom w ocenie potrzeb, wyborze odpowiednich rozwiązań oraz dostarcza bieżące wsparcie techniczne i biznesowe, aby zapewnić sukces wdrożenia usług IPTV/OTT.Współpraca z TVIP pozwala na wprowadzenie usługi IPTV na rynek w szybki i efektywny sposób. Firmowi eksperci firmy pomogą w implementacji i udzielą wszelkich niezbędnych konsultacji w zakresie procesów. Szeroka gama funkcji i wsparcie techniczne sprawiają, że rozwiązania TVIP są wyborem dla operatorów szukających niezawodnych i skutecznych rozwiązań IPTV.Pracownicy TVIP współpracują indywidualnie z każdym operatorem, co pozwala na kompetentne rozwiązywanie problemów klientów, zapewniające precyzyjne dostosowanie pomocy do potrzeb danego operatora.Decyzja o wyborze niezawodnego partnera pozwala na uniknięcie zakłóceń w pracy systemu oraz uniknięcie nieprzewidzianych kosztów, co pozwala operatorowi na znaczącą poprawę efektywności działania i idące za tym oszczędności.

Adaptacja do zmieniającego się rynku
Rynek IPTV/OTT dynamicznie się zmienia, a wymagania klientów rosną. Dlatego TVIP stale inwestuje w rozwój swoich rozwiązań, aby dostarczać operatorom narzędzia, które pozwolą im sprostać wyzwaniom przyszłości. Firma analizuje trendy rynkowe i dostosowuje swoje produkty do nowych potrzeb, aby operatorzy mogli zaoferować swoim klientom jeszcze lepsze usługi.Dzięki łatwej integracji z istniejącą infrastrukturą i elastyczności rozwiązań, operatorzy mogą szybko i skutecznie wdrożyć własne usługi IPTV/OTT, dostarczając swoim klientom niezrównane doświadczenia związane z oglądaniem telewizji.

Poniżej najpotrzebniejsze adresy i dane kontaktowe:
• TMS – system do zarządzania (można pobrać wersję demo): https://tms.tviplabs.com/en
• Opis i parametry dekoderów: http://tvip.tv/en/media-center
• Polska dystrybucja boxów: http://xbest.pl/index.php?k433,iptv-android-tv-dvb-c-stb-dekodery
• Formularz zamówienia usługi w Polsce: https://bitrix.tvip.tv/pub/form/10/p0kshx/

Pytania i zamówienia można kierować także bezpośrednio:
Artur Stefanowicz
e-mail: tvip@etanetas.lt
tel.: +48 22 1530553

 
Numer 401 Październik 2023

Polecamy:
Xbest_banner_TV-Sat_WWW.JPG

Eutelsat 380x70 tvsat-hotbird.jpg


ZTV_PL_baner2021_final_07.02.2021.JPG

Radio_Santec_banner_380x70_09_2023.jpg


PFR plansza informacyjna poziom.jpg
Czy uważasz, że pandemia koronawirusa będzie miała wpływ na zmiany w telekomunikacji i mediach?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania
                
 
  Zdjęcie inżyniera