Zmiany na transponderach

EUTELSAT HOT BIRD 13° East


- Od 21 października PULS 2 TV retransmitowana jest w HD. Sygnał w wysokiej rozdzielczości dostępny jest, tak jak wcześniej wersja SD, z transpondera 10,796 GHz/V. Przypomnijmy, że stacja ta wraz z TV PULS dostępna jest w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w standardowej rozdzielczości ale (co już dzisiaj zapowiedział nadawca) po zmianie standardu w Polsce na DVB-T2, co nastąpi za kilka miesięcy, obydwie stacje przejdą na emisję w HD również w przekazie naziemnym.

- 23 października WARNER TV HD zamieniła na 12,284 GHz/H TNT HD. Zmiana ta nastąpiła zgodnie z wcześniejszymi planami koncernu WARNERMEDIA (pisownia łączna, tak prawidłowo brzmi ta nazwa), do którego należą nie tylko obydwie wspomniane marki, a także tak znane jak HBO, CARTOON NETWORK czy CNN. Przypomnijmy, że na naszym rynku TCM (Turner Classic Movies) został kiedyś zamieniony przez TNT, a teraz w miejsce tego ostatniego pojawiła się WARNER TV. Kanał mogą odbierać ci sami odbiorcy, którzy mieli dostęp do TNT HD.


________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Fragment wyciągu z rejestru postanowień wzorców umowy uznanych za niedozwolone 
Numer 387 Grudzień 2021

Polecamy:Eutelsat 380x70 tvsat-hotbird.jpg

Xbest_banner_TV-Sat_WWW.JPG


ZTV_PL_baner2021_final_07.02.2021.JPG

banner_Neu-Jerusalem_380x70px_04-2021.jpgPFR plansza informacyjna poziom.jpg
Czy uważasz, że pandemia koronawirusa będzie miała wpływ na zmiany w telekomunikacji i mediach?
 Tak
 Nie
 Nie mam zdania
                
 
 
Zdjęcie inżyniera