"TV-Sat Magazyn" jest wysokonakładowym miesięcznikiem, który posiada rzeszę stałych i wiernych czytelników. Jest magazynem zawierającym opisy i nowości z dziedziny telewizji satelitarnej, kablowej, internetowej, naziemnej oraz telekomunikacji i elektroniki. Misją wydawcy jest wspomaganie procesów edukacyjnych dotyczących nowoczesnych technologii satelitarnych, audiowizualnych, telekomunikacyjnych i informatycznych, które w sposób wręcz rewolucyjny przekształcają otaczającą nas rzeczywistość społeczną i gospodarczą.

Pismo adresowane jest do odbiorców telewizji satelitarnej i kablowej, abonentów platform cyfrowych, firm telekomunikacyjnych, instalatorów, właścicieli i pracowników telekomunikacyjnych sieci kablowych, producentów i dystrybutorów programów telewizyjnych,  sprzętu telekomunikacyjnego, kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla nowoczesnych podmiotów gospodarczych. Dzięki sprawnemu marketingowi miesięcznik "TV-Sat Magazyn" dociera do prezesów, dyrektorów, członków zarządów oraz pracowników firm opartych na nowoczesnych rozwiązaniach multimedialnych. Pismo znane jest również w środowisku akademickim specjalizującym się w zagadnieniach elektronicznych i telekomunikacyjnych.

Popularyzacji treści służy także współpraca wydawcy z dyrekcjami wiodących imprez targowych i konferencji branżowych oraz organizatorami szkoleń związanych z tematyką telekomunikacyjną i medialną. Stałą pozycją są relacje z najważniejszych konferencji i targów organizowanych przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, Krawarkom, ZTKIG, KIKE, MiŚOT, iNET oraz inne organizacje i stowarzyszenia kablooperatorów.

"TV-Sat Magazyn" jest patronem medialnym konferencji: Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, Media-Forum, Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, Związku Telewizji Kablowych Izba Gospodarcza, Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej, MiŚOT, iNET Meeting, podczas których dołączany jest do materiałów konferencyjnych, jak również bezpłatnie rozprowadzany wśród wystawców i zwiedzających ekspozycję gości.

W naszym miesięczniku wybitni eksperci komentują aktualną sytuację polskiego pejzażu audiowizualnego i opisują nowe trendy w tv kablowej, satelitarnej i naziemnej. Udzielają również porad technicznych i prawnych dotyczących usług szerokopasmowych.
Do grona dziennikarzy naszego miesięcznika należą m. in.: Henryk Ciski, Zdzisław Marchewka, Seweryn Kobyliński, Andrzej Zarębski, Janusz Osowski, Wojciech Filipiak, Jerzy Barski, Jacek Kosiorek, Aleksandra Zaręba, Tomasz Zdunek, Adam Dawidziuk, Ewa Tyszko, Symforian Siewicz, Franciszek Skwierawski, Grzegorz Walenda, Jerzy Fiedosiejew.

Na łamach " TV-Sat Magazynu" znaleźć można testy nowoczesnego sprzętu satelitarnego i elektronicznego, a także najpełniejszą ofertę odbioru programów satelitarnych, wykazy analogowych i cyfrowych satelitarnych programów telewizyjnych i radiowych, zestawienie polskiego satelitarnego nieba, wiadomości i ciekawostki multimedialne z całego świata.

Miesięcznik czytany jest przez wielu producentów i dystrybutorów sprzętu elektronicznego oraz nadawców telewizji w Europie i Ameryce (między innymi: TVP, Polsat, TVN, CANAL+, HBO, Discovery, Disney, Kino Polska, Filmbox, TV5 Monde, France 24, Deutsche Welle, BBC, Eurosport, Sportklub, Viasat, AMC Networks, NBC Universal, Viacom i in.). Od początku istnienia bardzo blisko współpracuje z operatorami satelitarnymi: ASTRĄ i EUTELSATEM.

Współpracują z nami najlepsi dziennikarze i eksperci zajmujący się tą tematyką.

Magazyn rozprowadzany jest na terenie kraju poprzez sieć punktów RUCHu, KOLPORTERa, GARMONDu i POLPERFEKTu. Dostępny jest w wolnej sprzedaży w kioskach, salonach prasowych, salonach EMPIK-u, na stacjach benzynowych oraz w punktach sklepowych. "TV-Sat Magazyn" cieszy się uznaniem wśród licznego grona stałych prenumeratorów.

Redakcja magazynu posiada niezaprzeczalne zasługi w uzyskaniu przez wiele firm z branży telewizyjnej, elektronicznej czy telekomunikacyjnej wysokiej pozycji na polskim rynku, poprzez prowadzenie na ich rzecz kampanii informacyjno-reklamowych na łamach pisma. W latach 1990 - 2007  redakcja przyznawała największe trofeum środowiskowe - Złote Anteny Satelitarne za najwybitniejsze osiągnięcia multimedialne. Od 2009 roku, w którym obchodzony był jubileusz dwudziestolecia, redakcja przyznaje "Patenty Satelitarne" za wybitne zasługi dla rozwoju polskiego pejzażu satelitarno-kablowego. W 2019 r., z okazji trzydziestolecia, redakcja uhonorowała najbardziej aktywnie współpracujących z redakcją partnerów Diamentowymi Antenami 30-lecia „TV-Sat Magazynu”.

Na XXXV Konferencji PIKE w październiku 2009 r. „TV-Sat Magazyn” nagrodzony został najwyższym branżowym trofeum – Nagrodą Złota PIKE, która została przyznana za szczególnie aktywne i skuteczne działania na rzecz promocji i rozwoju branży komunikacji elektronicznej, w szczególności operatorów kablowych.

”TV-Sat-Magazyn” ukazuje się od marca 1989 roku i jest najstarszym miesięcznikiem satelitarno-kablowym w Europie.

Nakład czasopisma: 10000 ÷ 12000
Ilość stron: 36-64
Cena: 8,00 zł


Redakcja "TV SAT MAGAZYN"
ul.Traugutta 25
90-113 Łódź POLAND

Telefon : +48 42 632 99 12
E-mail: redakcja@tvsat.pl

Lista laureatów "Patentu Satelitarnego" (w kolejności alfabetycznej):
Janusz Arciszewski
Henryk Biały
Simon Boyd
Jakub Brzeczkowski
Anna Czołnowska
Sławomir Filipowski
Witold Graboś
Bertrand Le Guern
Karol Jakubowicz
Jacek Kajut
Bogusław Kisielewski
Jacek Kobierzycki
Witold Kołodziejski
Janusz Kosiński
Józef Kot
Robert Kowalczyk
Witold Krawczyk
Aleksander Kutela
Włodzimierz Lefik
Dominique Lesage
Dominik Libicki
Bogdan Łaga
Ewa Michalska
Józef Modelski
Grzegorz Molewski
Beata Mońka
Andrzej Muras
Wiesław Okrój
Janusz Osowski
Andrzej Ostrowski
Henryk Paluszkiewicz
Janusz Pawłowicz
Artur Przybysz
Andrzej Rogowski
Krystyna Rosłan-Kuhn
Elzbieta Rumińska
Jacek Silski
Zygmunt  Solorz-Żak
Wojciech Sosiński
Agatha Slaby-Bolińska
Maciej Stec
Jerzy Straszewski
Krzysztof  Surgowt
Bogusław Szot
Witold Trzebiatowski
Mariusz Wargocki
Tomasz Węgrzyński
Andrzej Zarębski
Włodzimierz Zieliński 
Numer 405 Kwiecień 2024

Polecamy:
Xbest_banner_TV-Sat_WWW.JPG

Eutelsat 380x70 tvsat-hotbird.jpg


ZTV_PL_baner2021_final_07.02.2021.JPG

Radio_Santec_banner_380x70_09_2023.jpg


PFR plansza informacyjna poziom.jpg
Którą formę przekazu telewizji preferujesz?
 Naziemna DVB-T
 Satelitarna
 Kablowa
 Internetowa
                
 
 
Zdjęcie inżyniera