Do jej obszaru odpowiedzialności zostaje włączony kluczowy dla rozwoju Grupy Polsat Plus serwis streamingowy Polsat Box Go. Piotr Witwicki obejmie stanowisko Dyrektora Pionu Informacji i Publicystyki. Pion kanałów TV4 i TV6 zostaje włączony do Pionu Programowego. Zmiany, jakie są wprowadzane, mają na celu dostosowanie struktury Grupy do szybko zmieniającego się rynku mediów elektronicznych, w tym w szczególności telewizji i treści wideo.
Do obszaru odpowiedzialności Doroty Gawryluk zostaje włączony Dział Badań i Analiz – jest to naturalne działanie, które ułatwi planowanie i szybkie wprowadzanie odpowiednich zmian programowych w kanałach tematycznych, jak i w zakresie treści udostępnianych w serwisie Polsat Box Go.
Dorota Gawryluk jako Dyrektor Zarządzający będzie bezpośrednio raportowała do Prezesa Zarządu, wcześniej podlegała Członkowi Zarządu.
Piotr Witwicki będzie nowym Dyrektorem Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Będzie odpowiedzialny za bezpośrednie zarządzanie operacyjne kanałami oraz portalami i serwisami internetowymi w obszarze informacji Grupy Polsat Plus. Obszar informacji i publicystyki w Grupie Polsat Plus to główny, flagowy kanał informacyjny Polsat News, Wydarzenia 24, Polsat News 2 oraz portale Interia.pl (w tym Wydarzenia.Interia.pl) i Polsatnews.pl. Piotr Witwicki jako Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki będzie podlegał Członkowi Zarządu odpowiedzialnemu za ten obszar.

 
Numer 405 Kwiecień 2024

Polecamy:
Xbest_banner_TV-Sat_WWW.JPG

Eutelsat 380x70 tvsat-hotbird.jpg


ZTV_PL_baner2021_final_07.02.2021.JPG

Radio_Santec_banner_380x70_09_2023.jpg


PFR plansza informacyjna poziom.jpg
Którą formę przekazu telewizji preferujesz?
 Naziemna DVB-T
 Satelitarna
 Kablowa
 Internetowa
                
 
  Zdjęcie inżyniera